Reklamı Kapat

Kocaeli’ye Bir Cemal Enginyurt Lazım!

31 Mart’tan sonra MHP Kocaeli teşkilatları dava adına süreci sessizce izliyorlar. MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un cumhur ittifakı dışında yerel yönetimlere yönelik sert eleştirileri oldu. Enginyurt’un konuşması Kocaeli’nde MHP’liler tarafından peş peşe paylaşılıyor.

Haber  Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Kocaeli’nde 12 ilçeden 5 ilçesinde seçimi kazanmasında MHP’nin belirleyiciyi rol olduğunu aylardır yazan tek gazeteyiz. Kocaeli’nde MHP’nin teşkilat ve dinamiklerinin yerel yönetimlerinde sesi oluyoruz. Gelinen noktada ise Türkiye’nin farklı bir ilinde yaşanan sıkıntılar aynı Kocaeli’yi hatırlattı.

CHP’Yİ BU KADAR SEVİYORDUN DA NEDEN CUMHUR İTTİFAKI ADAYI OLDUN

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un açıklamaları Kocaeli’nde MHP’li yöneticiler tarafından paylaşıldı. Peki Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ne mesaj verdi; “CHP’lileri bu kadar seviyordun da niye Ak Parti’nin adayı oldun. Biz seni cumhur ittifakı adayı olarak seçtik. Bizim camiadan arkadaşlarına sahip çıkmıyorsunuz. Bundan sonra sizinle yol almıyoruz” dedi.

10 İLÇEDE AK PARTİ’NİN KAZANMASINI SAĞLADIK

 “31 Mart yerel seçimlerinde Sayın Hilmi Güler, 5 yerde miting yaptıysa biz 18 yerde miting yaptık. Cumhur ittifakına oy istedik. Hilmi Güler Beyfendinin bir şans olduğunu söyledik. Cumhur ittifakının gereğinin yerine getirdik. Hiç mütevazı davranmıyorum en az 10 ilçede Ak Parti’nin seçimi kazanmasında belirleyici olduk.”

MHP VE CUMHUR İTTİFAKINI UNUTTULAR!

“Ama bu arkadaşlar seçim bittikten sonra seçimi kendileri kazandılar sandılar. Seçilen, kazanan belediye başkanı şu havaya girer, halk oyu bana verdi der, partiyi falan unutur. Sayın Hilmi Gürer MHP’yi hep unuttu. Cumhur ittifakını unuttu. Hilmi Güler’in 5 yerden maaş aldığını 250 bin TL maaş aldığını haykıran adamın adı Mustafa Adıgüzel’dir. Mustafa Adıgüzel her yerde Hilmi Güler’e hakaret eder. Ordu ile hayallerini  bu Hilmi Güler, Mustafa Adıgüzel ile görüşüyor. Ne görüştün Hilmi Amca?

KENDİ PARTİLERİNİN VEKİLLERİNE İFTİRA ATIYORLAR

“Mustafa Adıgüzel her gün Ak Parti’ye Cumhurbaşkanına hakaret ediyor. O hakaret edenleri makamlarında karşılıyorsa benim gözümde zerre kadar adamlıkları yoktur. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı bunlar köyüne muhtar olamazlardı. Alçakça iftiralar atıyorlar. Kendi partilerinin vekillerine iftira atıyorlar”

SOLCULARI MAKAMLARINDA KARŞILIYORLAR

“Hilmi Güler’i Türkiye’yi rezil eden kominist kızı işe aldılar, Ak Parti’de bayrak asanları işe almadılar. Bu cumhur ittifakı ile alakası yok. Makamları CHP’lilere teslim ettiler. Ben Ak Parti il başkanı da dahil bu söylediklerim altına imza atar. Cumhur ittifakı zarar görür mü? Oy verirken var, destek verirken var. Altı belediye meclis üyemiz var komisyona alınmamış. Neyini gördün?”

CHP’Yİ SEVİYORDUNDA, AK PARTİ’NDEN NEDEN ADAY OLDUN

“Bu saaten sonra MHP, Ordu ve 18 ilçede yanlışları gündeme taşıyacaktır. 1 yıl sesimizi çıkarmadık. Hani projeler uçacaktı. MHP’lilerin telefonuna bakmazsın, ilçe başkanları ile görüşmezsin, solcular belediyelere çat kapı gider, özel görüşürsün. CHP’lileri bu kadar seviyordun da niye Ak Parti’nin adayı oldun.

BİR ÇÖP MESELESİNİ ÇÖZEMEDİN

Biz seni cumhur ittifakı adayı olarak seçtik. Bir çöp meselesini çözemedin. Gizli gizli çöp tesisi projesini yürütüyorsun. Bölge sakinine gizli gizli baskı yapıyorsun. Efendim cumhur ittifakı bozulmasın. Sahte hesaplarla şehri dizayn ediyorsun. Bizi CHP’li basın organlarına satarak bizi susturamazsınız. Üç beş arkadaşımıza ekmek kapısı açın diyoruz. Hilmi Güler ile bu saaten sonra görüşmüyoruz.

23 Mayıs 2020 - Siyaset

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?