Bakım-Onarım

Son dakika bakım-onarım haberleri ve bakım-onarım haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. bakım-onarım ile ilgili 17 haber listeleniyor.

Bakım-Onarım Haberleri

Kocaeli’de bugün 6 ilçede elektrikler kesilecek!

Kocaeli Haber - SEDAŞ tarafından yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında bugün Kocaeli’de 6 ilçede elektrikler kesilecek.

Kocaeli’de 4 ilçede elektrikler kesilecek!

Kocaeli Haber - SEDAŞ tarafından yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında bugün Kocaeli’de 4 ilçede elektrikler kesilecek.

Kocaeli’de 7 ilçede elektrikler kesilecek!

Kocaeli Haber - SEDAŞ tarafından yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında bugün Kocaeli’de 7 ilçede elektrikler kesilecek.

Kocaeli'de bugün 8 ilçede elektrikler kesilecek!

Kocaeli Haber - SEDAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında bugün Kocaeli’de 8 ilçede elektrikler kesilecek.

SEDAŞ’tan çevreyi koruma misyonunda milli ekonomiye dev katkı!

SEDAŞ, Malzeme Bakım ve Geri Kazanım Merkezi ile bir yandan karbon ayak izini azaltırken, diğer yandan maliyet tasarruflarını artırmaya devam ediyor.

Kocaeli’de bugün 7 ilçede elektrikler kesilecek!

Kocaeli Haber - SEDAŞ tarafından yapılan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında bugün Kocaeli’de 7 ilçede planlı elektrik kesintisi yapılacak.

Kocaeli'de bugün 6 ilçede elektrikler kesilecek!

Kocaeli Haber - SEDAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında bugün Kocaeli’de 6 ilçede elektrikler kesilecek.

Körfez Belediyesi’nden ibadethanelere destek!

Körfez Belediyesi, ilçe genelinde ibadethanelerin bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda 6 caminin talepleri doğrultusunda tadilatları...

Sağlık Bakanlığı'na 8 bin personel alınacak!

Kocaeli Haber - Sağlık Bakanlığının 8 bin sürekli işçi alım ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kocaeli'de bugün 9 ilçede elektrikler kesilecek!

Kocaeli Haber - SEDAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında bugün Kocaeli’de 9 ilçede elektrikler kesilecek.

Kocaeli'de bugün 7 ilçede elektrikler kesilecek!

Kocaeli Haber - SEDAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında bugün 7 ilçede planlı elektrik kesintisi yapılacak.

Kocaeli'de 7 İlçede Dikkat! Bugün Elektrikler Kesilecek!

Kocaeli Haber - SEDAŞ tarafından yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında bugün 7 ilçede planlı elektrik kesintisi yapılacak.

Kocaeli'de 4 ilçede elektrikler kesilecek!

Kocaeli Haber - SEDAŞ tarafından yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında 7 Şubat Çarşamba günü Kocaeli'nin 4 ilçesinde elektrikler kesil...

Kocaeli'de bugün 4 ilçede elektrikler kesilecek!

Kocaeli Haber - SEDAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında bugün Kocaeli’de 4 ilçede elektrikler kesilecek.

Spor sahaları bakımdan geçiyor!

Kocaeli Haber - Çayırova Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yer alan spor sahalarında bakım-onarım çalışması gerçekleştiri...

Kocaeli haber - Büyükşehir iş makinesi filosunu güçlendirdi!

Kocaeli haber - Büyükşehir Belediyesi araç filosuna 2 adet silindir iş makinesini dâhil etti

Kocaeli Haber - Mimar Sinan'da bakım onarım hızla ilerliyor!

Kocaeli Haber - Büyükşehir tarafından bakım ve onarımı yapılan İzmit Mimar Sinan Üst Geçidinde çelik mekanik temizliği, paslanmaz boya ve kumlama çalı...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz