- 11 Temmuz 2019

Mehmet Ellibeş'i Böyle Duyurdu! Kocaeli’nin abisi...

Kent Kulisi...!

Ak Parti Kocaeli siyasetinde yıllardır var olan bir abi tartışması vardır.

Kimi zaman Kocaeli’nin patronu bakan olarak Fikri Işık gösterilir, kimi zaman ise o abi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu olurdu.

Gölcük Danışma Meclisinde ise Kocaeli’nin abisi bu sefer Mehmet Ellibeş olarak duyuruldu.

Evet yanlış okumadınız…

AK Parti Gölcük 103. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısında Gölcük Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkan Vekili Kadir Özdemir’in konuşmasında bir cümlesi dikkat çekti.

Ali Yıldırım Sezer’in selamlarını ileten Gölcük Belediye Meclisi AKP Grup Başkan Vekili Kadir Özdemir “Dün Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer’i aradım, Teşkilata söylemek istediğiniz bir şey var mı diye sordum. Kocaeli’de oyunu en fazla arttıran ilçe olduk. Bunun en büyük sebebi teşkilatlarımızdır. Bunun için teşkilatlarımıza teşekkür ederim. Uyum içinde çalışmak bu başarıyı getirmiştir dedi.

Sezer’in mesajından sonra Özdemir,"

“41 yıldır Gölcük’ümüze layıkı ile hizmet etmiş Mehmet Abizimi, bugün Kocaeli’nin abisi olarak görmek şahsıma ve ilçemize onur vermektedir” diye konuştu.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.