- 12 Temmuz 2019

İnönü Caddesi'ndeki Esnaf Kepenk İndirebilir!

İzmit'te bulunan İnönü Caddesi'nin esnafları caddenin tekrar eski canlılığını kazanması için araç trafiğinin tekrar düzenlenmesi için Cumhuriyet Parkı karşısında basın açıklamasın bulundu. Basın bildirisini okuyan esnaf Sinan Kaya, Vali Hüseyin Aksoy ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'dan bu konuda yardım istedi.

İzmit'te bulunan İnönü Caddesi'nin esnafları caddenin tekrar eski canlılığını kazanması için araç trafiğinin tekrar düzenlenmesi için Cumhuriyet Parkı karşısında basın açıklamasın bulundu. Basın bildirisini okuyan esnaf Sinan Kaya, Kocaeli Vali Hüseyin Aksoy ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'dan bu konuda yardım istedi. Kaya, İnönü Caddesi'ndeki bir çok dükkanın da kepenk kattağını ve yaklaşık 60'a yakın kiralık dükkan olduğunun altını çizerek bunun bir an önce düzeltilmesinin istedi. Sekan ÜLDEŞ


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.