- 03 Eylül 2019

Ak Parti, Arşiv Videosu İle Hürriyet’e Yüklendi!

İzmit Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısında AK Partili Meclis Üyesi Hayrettin Ünlü ve İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriy...

İzmit Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısında AK Partili Meclis Üyesi Hayrettin Ünlü ve İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet arasında satın alınmak istenen araçlarla ilgili tartışma yaşandı. Belediye Başkanı Hürriyet, "Allah rızası için yalan söylüyorsunuz demiyorsunuz ama kamuoyunu yanlış bilgilendiriyoruz. Siz Allah'a nasıl hesap vereceksiniz. Bismillah biz satın alma konusunu hiç söylemedim. Satın alma işini de düşünseydiniz diyen sizsiziniz. 'Biz araştıracağız' dedik diyerek Meclis üyesi Hayrettin Ünlü’yü yalanladı.

Video yayınladılar

Başkan Hürriyet'in söyldiklerini kabul etmemesi üzerine halkı yanıltıyorsunuz ispatlarız diyen Hayrettin Ünlü'nün ardından AK Partililer, İzmit Belediye Başkanı’nın 03.09.2019 tarihli mecliste “Ben böyle bir şey söylemedim, söylemediğim şeyleri söylediğimi iddia ediyorsunuz, İnsanları suçlamayın, sizi Allah'a havale ediyorum"”şeklindeki söylemine karşılık olarak kiralama yönteminin daha kârlı olduğuna ilişkin önceki tarihli açıklamasının video kaydı yayınladılar.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.