- 13 Eylül 2019

İzmit Belediyesi'nde Tartışma! Sizi Ciddiyete Davet Ediyorum!

İzmit Belediyesinin araç satın alma ve kredi kullanımı gündem maddelerini içeren Eylül ayı ara meclis toplantısı gerçekleştiriliyor.

Meclis toplantısında AK Partili meclis üyesi Hayrettin Ünlü, İzmit Belediyesine daha önnceden araç kiralama yetkisi verildiğini hatırlattı. Satın alma gündemine kadar yapılan kiralamaları hatıelatan Hayrettin Ünlü’ye Başkan Hürriyet’in cevabı sert oldu.

SATIN ALMAYI DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

Başkan Hürriyet, “Bakın mübarek cuma günü şunu yapmayın Hayrettin bey. Sizi ciddiyete davet ediyorum. Bakın o günkü konuşmalarınızı mı açtırayım. Siz kiralama yetkisi isterken “Satın almayı hiç düşündünüz mü?” demiştiniz.

CİDDİYETE DAVET EDİYORUM

Bakın bunların hepsi bir süreç. Biz anamızın karnından belediye başkanı, bürokrat olarak doğmadık. 50 milyonun üzerinde maldan bahaediyoruz. Bunların bir hesaplanma aüreci var. Yalan söylüyorsunuz demiyorum ama doğru bilgi vermiyorsunuz. Sizi ciddiyete davet ediyorum” dedi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.