- 06 Ekim 2019

Hodri Meydan’dan Hakem Açıklaması!

Hodri Meydan dün oynanan Kocaelispor ve Ofspor maçı için önemli bir açıklamada bulundu. Hodri Meydan maçı yöneten hakem Fatih Tokail için,” Dün verdiği kararların sadece birer hata olduğunu düşünmek istiyoruz. Özgeçmişine baktığımızda çokta eskiye gitmeden yalnızca birkaç ay önce verdiği yanlış kararlar neticesinde skandal görüntülere karıştığını görüyoruz.” ifadelerine yer verdi.  

Büyütmek için resme tıklayın

İŞTE HODRİ MEYDAN’IN YAPTI O AÇIKLAMA…

“Dün sahadaki hakem yönetimi bizi bir açıklama yapmaya itmiştir. Tüm kamuoyunu sahaya belli bir amaçla çıktığını düşündüren Fatih Tokail’den bir açıklama yapmasını bekliyoruz. Dün verdiği kararların sadece birer hata olduğunu düşünmek istiyoruz. Özgeçmişine baktığımızda çokta eskiye gitmeden yalnızca birkaç ay önce verdiği yanlış kararlar neticesinde skandal görüntülere karıştığını görüyoruz. Bizler için şiddet çözüm değildir bunu dün akşam bir kez daha hakem müsveddesine hiçbir müdahalede bulunulmamasıyla kanıtladığımızı düşünüyoruz.

SERT MÜDAHALELERE MARUZ KALIYORUZ

Hakem diye maçlarda görevlendirilen ancak maç yönetmek dışında maçların gidişatını değiştirmekle uğraşan futbol teröristlerinin artık ilgili kurumlar tarafından futbolla ilişiğinin kesilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Sezon başladığından beri kendi şehrimizin emniyet kuvvetleri tarafından anlamsız uygulamalara, sert müdahalelere maruz kalıyoruz. Bizler vatanını milletini seven bu şehrin evlatlarıyız. Nerede nasıl davranacağını bilen bu konuda tüm Türkiye'ye örnek olan bir taraftar grubuyuz.

BU TAKIM BU BATAKLIKTAN LİGDEN ÇIKACAK

Haftalardır sükûnetimizi korumamıza rağmen üzerimizde haksız bir emniyet baskısı var. Kocaelispor tribünleri kimsenin ego tatmin yeri değildir olmayacaktır! Son olarak futbol takımız oyuncularına teknik ekibimize burasının KOCAELİSPOR olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Bugüne kadar burada isimlerin değil ruhun gönülleri kazandığını bilmelerini istiyoruz. Biz buralardan çok sıkıldık. Bu sene ne olursa olsun bu takım bu bataklıktan ligden çıkacak!!”


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.