- 31 Ekim 2019

Mehmet Ellibeş, "Büyükakın'ı Alnından Öpeceğim!"

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın Avrupa Konseyi’ndeki açıklamalarını değerlendirdi. Ellibeş, Başkan Büyükakın’ın Avrupa’nın iki yüzlülüğünü yüzüne vurduğunu ifade etti ve kente döndüğü zaman Büyükakın’I alnından öpeceğini dile getirdi.

Büyütmek için resme tıklayın

Ak Parti  Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir  Büyükakın’ın Avrupa Konseyi’ndeki açıklamalarını değerlendirdi. Ellibeş, Başkan Büyükakın’ın Avrupa’nın iki yüzlülüğünü yüzüne vurduğunu ifade etti ve kente döndüğü zaman Büyükakın’I alnından öpeceğini dile getirdi.

“ AVRUPA’NIN İKİ YÜZLÜLÜĞÜNÜ YÜZLERİNE VURDU”

Tahir Hocamız, gerçekleri söyledi. Malesef Avrupa’da ve Dünya’da bir manipülasyon var. Türkiye onların anlattığı gibi bir ülke değil. Tahir Başkanımızda oradaki dik duruşuyla hislerimize tercüman oldu. Aslında Avrupalı’nın iki yüzlülüğünü yüzüne vurdu. Orada net olarak ifade ediyor. Avrupa’da bir terör mü var ? Ama silahlı kuvvetler ellerinde silahlarla sokaklarda, caddelerde  dolaşıyorlar. Bakın Türkiye’de bir tane silahlı kuvvet elemanı görüyor musunuz? Hür, özgür vaziyette yaşamımızı sürdürüyoruz.  

“ BÜYÜKAKIN’I ALNINDAN ÖPECEĞİM”

Ellibeş daha sonra “ Görevden alınan belediyeler diyorlar, her biri terörle ilişkili onlarda biliyor ama niyet samimi değil. Tahir Başkanımızı kutluyoruz. Türk delegasyonunun başkanı olarak ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Geldiği zaman yanaklarından, alnından öpeceğim.” Ifadelerine yer Verdi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.