Bırakın o projeyi de biz tamamlarız

Kocaeli Haber- Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinden bu yanan geçen 2 yılda kente kazandırdığı projeleri kamuoyuyla paylaştı. Kocaeli Kongre Merkezi’nde “Sevdamız Kocaeli” sloganıyla gerçekleşen programda konuşan Başkan Büyükakın, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e gönderme yapmayı ihmal etmedi.

HÜRRİYET KABUL ETMEMİŞTİ

Söz konusu proje geçtiğimiz günlerde mecliste de tartışma konusu olmuştu. Büyükşehir’in “Maaliyeti biz karşılayalım, ortak olalım” demesi üzerine İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet kabul etmedi ve sadece Büyükşehir’in alt yapı projesi yapmasını istediğini dile getirdi. İletişimsizlik dolayısıyla ilerleyişi yavaş olan proje vatandaşlar için hala soru işareti olarak kaldı.

BIRAKSINLAR ONU DA HALLEDERİZ

Konuyu bir kez daha gündeme taşıyan Büyükakın, “Bırakın o projeyi de biz yaparız” dedi. Büyükakın, “Ortak bir şekilde tabi ki yaparız. Sadece bu niyeti bize göstermeleri gerekiyor. Istemiyorlarsa bize bıraksınlar onu da hallederiz. Biz her şeyi milletimiz için yapıyoruz. Bizim hiçbir belediye ile bir sıkıntımız mevcut değil .Ayrıca hizmet için ayrım gözetemeyiz” ifadelerine yer verdi.  

- Bugün Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haber bölümünde yayınlandı
https://www.bugunkocaeli.com.tr/haber/6933162/birakin-o-projeyi-de-biz-tamamlariz