Belediye Secimleri

Son dakika belediye secimleri haberleri ve belediye secimleri haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. belediye secimleri ile ilgili 35 haber listeleniyor.

Belediye Secimleri Haberleri

Kolay Kazanılacak, İlçe Yok!

AHMET AKÇAALAN'IN KÖŞE YAZISI

31 Mart Dilovası Yerel Seçim Sonuçları!

31 Mart Yerel Seçimleri sandıklar açılmaya başladı. Dilovası açılan sandık yüzde 100 ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir oldu.

Mustafa Kocaman'dan İlk Açıklama

Mustafa Kocaman'dan seçim sonuçları için ilk açıklama geldi.

Ali Yıldırım Sezer'den İlk Açıklama!

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ali Yıldırım Sezer ilk açıklamasını yaptı.

Kandıra’da Başkan Belli Oldu!

31 Mart yerel seçiminde Kandıra’de 15 bin oy ile yüzde 56 ile AK Parti Kandıra Belediye Başkan adayı Adnan Turan, seçimin kazananı oldu.

Gebze’de Başkan Belli Oldu!

31 Mart yerel seçiminde Gebze’de 80 bin oy ile yüzde 53 ile AK Parti Gebze Belediye Başkan adayı Zinnur Büyükgöz, seçimin kazananı oldu.

Gölcük’te Başkan Belli Oldu!

31 Mart yerel seçiminde Gölcük’te 41 bin oy ile yüzde 48,71 ile AK Parti Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer, seçimin kazananı oldu.

CHP Belsa'da Kutlamalara Başladı

Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre İzmit'in yeni belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in sevenleri zaferi Belsa'nın önünde havai fişek atarak kutl...

CHP'li Hürriyet; Siyasi nezaketle zaferimizi kutlayacağız

Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre İzmit'in yeni belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet zafer açıklamasında "En büyük İzmit, en büyük sizlersiniz, h...

Tahir Büyükakın Büyükşehir Belediye Başkanı Oldu!

31 Mart yerel seçiminde Büyükşehir’de 520, 669 oy ile yüzde 54,97 ile AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, seçimin kazan...

CHP’li Hürriyet Seçimi Söke Söke Kazandı!

Kocaeli’nin en kritik ilçe İzmit’te seçim sonuçları belli oldu. “İzmit’e bahar gelecek” sloganı ile yola çıkan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma K...

Körfez’de Başkan Belli Oldu!

31 Mart yerel seçiminde Körfez’de 41 bin oy ile yüzde 49 ile AK Parti Körfez Belediye Başkan adayı Şener Söğüt, seçimin kazananı oldu.

İzmit Trafiği Hürriyet İçin Kilitlendi

Seçim sonuçların netleşmesine kısa bir süre kala Fatma Kaplan Hürriyet'in önde olması sevenlerini sokağa döktü.İzmit'te ana caddede trafik tıkandı.

Darıca’da Başkan Belli Oldu!

31 Mart yerel seçiminde Darıca‘da 53 bin oy ile yüzde 51 ile AK Parti Darıca Belediye Başkan adayı Muzaffer Bıyık, seçimin kazananı oldu.

Başiskele’de Başkan Belli Oldu!

31 Mart yerel seçiminde Başiskele’de 52 bin oy ile yüzde 52 ile AK Parti Başiskele Belediye Başkan adayı Mehmet Yasin Özlü, seçimin kazananı oldu.

Kartepe’de Başkan Belli Oldu!

31 Mart yerel seçiminde Kartepe’de 36 bin oy ile yüzde 57 ile AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, seçimin kazananı oldu.

31 Mart İzmit Yerel Seçim Sonuçları!

31 Mart Yerel Seçimleri sandıklar açılmaya başladı. İzmit'te açılan yüzde 85,02 sandığa göre İzmit'te Fatma Kaplan Hürriyet yüzde 46,23'e göre önde.

31 Mart Kocaeli Yerel Seçim Sonuçları!

31 Mart Yerel Seçimleri sandıklar açılmaya başladı. Büyükşehir'de açılan sandık %79,36 oy oranı yüzde 55,05'e yüzde 32,77

31 Mart Çayırova Yerel Seçim Sonuçları!

31 Mart Yerel Seçimleri sandıklar açılmaya başladı. İşte Çayırova...

Çayırova’da Başkan Belli Oldu!

31 Mart yerel seçiminde Çayırova’da 37 bin oy ile yüzde 55,46 ile AK Parti Çayırova Belediye Başkan adayı Bünyamin Çiftçi, seçimin kazananı oldu.

31 Mart Kartepe Yerel Seçim Sonuçları!

31 Mart Yerel Seçimleri sandıklar açılmaya başladı. İşte Kartepe...

31 Mart Karamürsel Yerel Seçim Sonuçları!

31 Mart Yerel Seçimleri sandıklar açılmaya başladı. Karamürsel'de açılan sandık %100,00 seçim oranı yüzde yüzde 48,71'e yüzde 44, 78

31 Mart Gölcük Yerel Seçim Sonuçları!

31 Mart Yerel Seçimleri sandıklar açılmaya başladı. İşte Gölcük...

31 Mart Darıca Yerel Seçim Sonuçları!

31 Mart Yerel Seçimleri sandıklar açılmaya başladı. İşte Darıca...

31 Mart Türkiye Geneli Yerel Seçim Sonuçları!

31 Mart Yerel Seçimleri sandıklar açılmaya başladı. Türkiye geneli açılan sandık %58,41 oy oranı yüzde 46,72'ye yüzde 30,75

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz